Úspěchy našich žáků…

 

  . . . . . . . . ve školním roce 2016/2017

Výsledky okresního kola Atletické olympiády

1. místo Filip Štěpán 8. B - skok vysoký

1. místo Martin Kőrber 8. B - běh 1500m

2. místo Ondřej Snížek 9. B - skok vysoký

Výsledky krajského kola Biologické olympiády D

celkem 19 soutěžících

11. místo Natálie Kotounová 7. A

Výsledky krajského kola Biologické olympiády C

celkem 20 soutěžících

3. místo Pavel Lauš 9. A

5. místo Karla Dvořáková 8. A

Výsledky okresního kola soutěže O nejlepšího angličtináře

kategorie 6. a 7. třída, celkem 16 soutěžících

4. místo Natálie Sochorová 7.B

Výsledky okresního kola ve vybíjené

dívky, celkem 10 družstev

3. místo žákyně ZŠ Počátky

Výsledky okresního kola ve skoku vysokém "Jarní laťka"

chlapci, celkem 19 soutěžících

1. místo Filip Štěpán 8. B

2. místo Ondřej Snížek 9. B

dívky, celkem 22 soutěžících

2. místo Nikol Keplová 7. A

Výsledky oblastního kola Recitační soutěže

2. místo Lea Spielvogelová 1. tř.

3. místo Nela Neuwirthová 1. tř.

2. místo Tereza Zańáková 2. B

3. místo Nikol Keplová 7. A. 

1. místo Patricie Valentová 8. B

3. místo Matěj Čehák 9. A

Výsledky okresního kola Biologické olympiády C

celkem 24 soutěžících

2. místo Pavel Lauš 9. A

3. místo Karla Dvořáková 8. A

Do krajského kola postupuje Pavel Lauš a Karla Dvořáková.

Výsledky okresního kola Biologické olympiády D

celkem 22 soutěžících

2. místo Natálie Kotounová 7. A

6. místo Petra Horálková 7. A

Do krajského kola postupuje Natálie Kotounová.

Výsledky krajského kola soutěže Poznej Vysočinu

 celkem 162 soutěžících

14. místo Pavel Lauš 9. A

35. místo Sarah Šestáková 9. B

Výsledky školního kola soutěže Poznej Vysočinu

chlapci, celkem 4 soutěžící

1. místo Pavel Lauš 9. A

2. místo Dominik Dvořák 9. A

3. místo Tomáš Janko 8. B

dívky, celkem 4 soutěžící

1. místo Šestáková Sarah 9. B

2. místo Klára Peroutková 8. B

3. místo Zuzana Jílková 8. A

Do krajského kola postoupili Pavel Lauš a Sarah Šestáková.

Výsledky školního kola Recitační soutěže

kategorie (1. ročník), celkem 6 soutěžících

1. místo Lea Spielvogelová

2. místo Nela Neuwirthová

3. místo Václav Březina

kategorie (2. až 3. ročník), celkem 22 soutěžících

1. místo Nela Kotounová 2. A

2. místo Tereza Zaňáková 2. B

3. místo Jolana Havlů 2. A, Natália Reid 3. B

kategorie (4. až 5. ročník) celkem 19 soutěžících

1. místo František Bureš 4. A

2. místo Simona Jonášová 4. A, Julia Reid 5. B

kategorie (6. až 7. ročník) celkem 3 soutěžící

1. místo Adam Kocmánek 7. A

2. místo Nikol Keplová 7. A

3. místo Daniel Čech 7. A

kategorie (8. až 9. ročník) celkem 6 soutěžících

1. místo Matěj Čehák

2. místo Patricie Valentová 8. B

3. místo Pavla Doležalová 9. B, Kateřina Čechová 8. A

 

Výsledky okresního kola Olympiády z anglického jazyka

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 12 soutěžících

2. místo Natálie Sochorová 7. B

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 14 soutěžících

6. místo Lenka Heřmánková 9. B

Výsledky okresního kola Matematické olympiády

kategorie 9. ročník, celkem 24 soutěžících

3. místo Pavel Lauš 9. A

8. místo Dominik Dvořák 9. A

Další úspěšní řešitelé - Petr Pavel 9. A

Výsledky okresního kola Olympiády z českého jazyka

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 36 soutěžících

11. - 14. místo Antonín Vítek 9. B

16. - 23. místoSarah Šestáková 9. B

Výsledky školního kola Olympiády z českého jazyka

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 22 soutěžících

1. místo Antonín Vítek 9. B

2. místo Sarah Šestáková  9. B

3. místo Lenka Heřmánková 9. B, Lukáš Ort 9. B, Václav Škeřík 8. B

- do okresního kola postupuje Antonín Vítek a Sarah Šestáková

Výsledky okresního kola Olympiády z dějepisu

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 30 soutěžících

11. - 12. místo Karla Dvořáková

11. - 12. místo Magdaléna Lutrová

Výsledky školního kola Olympiády z dějepisu

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 17 soutěžících

1. místo Dvořáková Karla 8. A

2. místo Lutrová Magdaléna 9. A

3. místo Ondřej Havlů 8. A

- do okresního kola postupuje Karla Dvořáková a Magdaléna Lutrová

Výsledky školního kola Olympiády z anglického jazyka

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 6 soutěžících

1. místo Natálie Sochorová 7. B

2. místo Adam Pištěk  7. B

3. místo Christina Zboroňová 7. B

- do okresního kola postupuje Natálie Sochorová

 

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 13 soutěžících

1. místo Lenka Heřmánková 9. B

2. místo Jakub Kadlec 9. A

3. místo Sarah Šestáková 9. B

- do okresního kola postupuje Lenka Heřmánková

Výsledky školního kola  Biologické olympiády 

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 3 soutěžící

1. místo Natálie Kotounová  7. A

2. místo Petra Horálková  7. A

3. místo Jakub Březina 7. A

- do okresního kola postupuje Natálie Kotounová a Petra Horálková

 

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 2 soutěžící

1. místo Pavel Lauš 9. A

2. místo Karla Dvořáková 8. A

- do okresního kola postupuje Pavel Lauš a Karla Dvořáková

 Výsledky školního kola soutěže "Poznej 100 organismů" 

kategorie 6. až 9. ročník, soutěž probíhala od října 2016 do prosince 2017, počet soutěžících 17

1. místo Pavel Lauš 9. A

2. místo Dominik Dvořák 9. A

3. místo Petra Horálková 7. A a Natálie Kotounová 7. A

Další úspěšní řešitelé - Christina Zboroňová 7. B, Karla Dvořáková 8. A, Lukáš Marek 9. A, Šatarová Terezie 7. B, Matyáš Drápal 7. A, Lenka Krčmářová 7. A, Fiala Vojtěch 7. B, Lucie Randlíková 7. B, Šimon Altman 7. A