Informace pro rodiče…

Dobrý den

 Veškerá fotogalerie z akcí školní družiny v tomto školním roce ( např. Helloweenská party ) bude k prohlédnutí na internetové adrese / rajce.idnes.cz /           Z důvodu ochrany soukromí nezveřejňujeme přístupové heslo na webových stránkách ŠD. Děti si přinesou nalepené v informačním notýsku.

 

ZMĚNA V PLACENÍ:

Příspěvek na školní družinu 120 Kč prosíme nově uhradit již do 15. v měsíci.

 

Děti, které navštěvují školní družinu ráno, budou mít na čipy přístup do ZŠ od 6.30hodin do 7.15hodin. Pokud se stane, že se nemohou v tomto čase dostavit do školy, budou mít přístup poté opět povolen od 7.35hodin do 7.55hodin. Děkujeme za pochopení.

 

 Prosím rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměly o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádě). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

 

Na internetové adrese  http://kamka1.rajce.idnes.cz /  se můžete  podívat na fotky z dřívějších akcí -   spaní ve ŠD, stavění z kaštanů, stavění hradu z krabiček od čaje, navlékání jeřabin, obrázky z víček, karnevalu ve ŠD, korálkování, pletení z novinových ruliček a další. 

 

Telefonní  kontakty: 
 
Bc.Bouzková Naďežda                       607 751 290
Bc.Votrubová Veronika Dis.               728 834 299
Navrátilová Ivana Dis.                         776 004 925
  
 
 
Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření. Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.
 

  

 

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji hezký den!

Bouzková N.