Informace pro rodiče…

Dobrý den

 

JARNÍ  PRÁZDNINY    proběhnou na naší škole od  26.2. - 4.3. 2018.  Pokud má někdo z rodičů zájem o provoz školní družiny v tomto termínu, nahlašte prosím u vedoucí vychovatelky, nebo na emailové adrese druzina@zspocatky.cz  do 26.ledna 2018. Provoz bude zajišťován podle počtu přihlášených žáků.

Pro malý zájem rodičů bude školní družina v době JARNÍCH PRÁZDNIN UZAVŘENA.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ve fotogalerii ŠD  jsou nově umístěny fotografie z lednové akce "Na divokém západě, aneb westernový mejdan ve školní družině". K prohlédnutí jsou na internetové adrese /rajce.idnes.cz/. Heslo mají děti nalepené ve svém informačním notýsku.   

Letošní školní rok nám nadělil JEŽÍŠEK  do jedné ze tříd ŠD nové stoly a židle, které jsme si již dlouho přáli. Nábytek je variabilní, takže se dá během chvíle poskládat do různých tvarů. Zároveň je i výškově nastavitelný a stohovatelný. Bezpečnost dětí při hrách zajišťují oblé rohy stolů. Ježíšek tedy myslel opravdu na všechno! Rádi bychom tímto nábytkem postupně vybavili i zbývající třídy ŠD.

 

ZMĚNA V PLACENÍ:

Příspěvek na školní družinu 120 Kč prosíme nově uhradit již do 15. v měsíci.

 

Děti, které navštěvují školní družinu ráno, budou mít na čipy přístup do ZŠ od 6.30hodin do 7.15hodin. Pokud se stane, že se nemohou v tomto čase dostavit do školy, budou mít přístup poté opět povolen od 7.35hodin do 7.55hodin. Děkujeme za pochopení.

 

 Prosím rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměly o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádě). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

 

Na internetové adrese  http://kamka1.rajce.idnes.cz /  se můžete  podívat na fotky z dřívějších akcí.

 

Telefonní  kontakty: 
 
Bc.Bouzková Naďežda                       607 751 290
Bc.Votrubová Veronika Dis.               728 834 299
Navrátilová Ivana Dis.                         776 004 925
  
 
 
Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření. Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.
 

  

 

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji hezký den!

Bouzková N.