Dodatek č.1 k Organizačnímu řádu – Vnitřní řád školní družiny č .4

Dodatek č.1 k Organizačnímu řádu – Vnitřní řád školní družiny č .4 11.06.2022

S platností od 1.9.2022 se mění Úplata za ŠD takto:

Úplata za ŠD činí 120,- Kč měsíčně. Poplatek je splatný půlročně: 600,- Kč v září a 600,- Kč v únoru. Lze zaplatit i jednorázově 1 200,- Kč v září.
            Pokud není kapacita ŠD zcela naplněná, lze k docházce do ŠD přijmout i žáky přihlášené pouze do ranní družiny za poloviční poplatek 60 Kč,- měsíčně. Hrazen je stejným způsobem – půlročně či celoročně.

Platí se vždy do 15. dne v měsíci a to bez ohledu na počet dnů, v nichž dítě bude do ŠD docházet.
            Pokud bude dlouhodobě nemocné, poplatek je vám vrácen pouze v případě, že ho ze ŠD řádně písemně odhlásíte. Jestliže je v kalendářním měsíci státem omezen, nebo přerušen provoz ŠD po dobu delší než 5 dnů, úplata se účastníkovi poměrně sníží. Platby přijímá vedoucí vychovatelka v hotovosti buď od rodičů, nebo samotných žáků ŠD (o zaplacení vydává pokladní stvrzenky). Pravidelně kontroluje placení úhrady v součinnosti s rozpočtářkou školy.

V Počátkách 10.6.2022

Mgr.Jaroslav Blažíček                                                                Bc.Naděžda Bouzková
      ředitel školy                                                                         vedoucí vychovatelka ŠD