Přístupnost
Zvětšit Font
Zmenšit Font

Dobrý den,

30.6.2021 bude školní družina v provozu od 6.25 hodin a navíc i dopoledne od 8.30 hodin - hned po předání vysvědčení. Pokud budou děti ze družiny odcházet jinak než při běžném provozu, pošlete prosím lístek s časem jejich odchodu. Děkujeme.

Ředitelství Základní školy v Počátkách oznamuje, že pro malý zájem bude školní družina v době LETNÍCH PRÁZDNIN UZAVŘENA.

Zápis prvňáčků do ŠD a informační schůzka pro rodiče proběhne 1.9.2021  po slavnostním zahájení školního roku ve II.oddělení ŠD u pí. vychovatelky Navrátilové Ivany.  (Třída č.40 vedle jídelny)
Pro děti které již ŠD navštěvují, budeme fungovat 1.9.2021 od 6.25 hodin. Zápisní list  s přihláškou na nový školní rok rozdáme dětem z 2. a 3. třídy hromadně 2.9. Pokud nám  to kapacita dovolí, oslovíme i dojíždějící žáky 4. třídy.

Pokud posíláte dítě do ranní družiny samotné, můžete si jeho bezpečný příchod telefonicky ověřit na čísle ŠD  561 034 934.

Jestli-že je v kalendářním měsíci omezen nebo přerušen provoz školní družiny po dobu delší než 5 dnů,úplata se účastníkovi poměrně sníží. Vzniklé přeplatky vracíme v dalším měsíci.

Všem rodičům děkujeme za vstřícnost a spolupráci a uděláme maximum, aby se chod školní družiny i při respektování potřebných pravidel blížil co nejvíce běžnému školnímu životu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nastavení na čip je stejné. Od 6:25 do 7:15 a od 7:30 do 7:55. Pokud se v tomto čase nemůžou dostavit, použijí výjimečně hlavní vchod - zvonek ŠD. Vyzvedávání dětí probíhá rovněž hl. vchodem na zazvonění.

Fotogalerie z akcí školní družiny je k prohlédnutí na internetové adrese (rajce.idnes.cz). Přístupové heslo mají děti vylepené ve svém informačním notýsku.

Opakovaně žádáme rodiče,pokud potřebují své dítě uvolnit z docházky do ŠD jinak, než si vyplnili v zápisním lístku, aby změny a omluvenky psali VŽDY PÍSEMNĚ.  Bez písemného souhlasu nemůžeme dítě ze ŠD uvolnit.

Prosím rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměli o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádu). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

Telefonní  kontakty:

Bc.Bouzková Naďežda                      607 751 290
Navrátilová Ivana Dis.                        776 004 925
Bc.Křížová Petra                                 608 343 852

Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření.Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji hezký den!

Bouzková N.